MAJİKAL ŞİFA KURSU

MAJİKAL ŞİFA KURSU

Majikal Şifa Kursu Zoom üzerinden verilen canlı bir eğitimdir. Magus Akademinin patentli eğitimlerinden biridir. 170 ülkede geçerli sertifika eğitim sonunda isteğe bağlı olarak verilmektedir.

Majikal şifa kursu yüksek frekansla çalışan bir şifalandırma ilmidir. Herhangi bir sebeple veya dolaylı yoldan ne tür enerji bozulması  olursa olsun bu düşük frekansların çözümünü enerjisel yollar ile Eterik bedende arayan bir kurstur.  Enerji düşüklüğü diye adlandırdığımız durumların Metafizik tanımı; Eterik frekansın bölgesel bozulmasıdır. Bozulan frekans ''Majikal Şifa'' Enerjisi ile  eski haline dönderilebilir. Bu durum; Eterik bedende, enerji düşmesinin geçmesi veya iyileşmesi olarak gözlemlenir.  Alt kısımda bulunan "Konular" bölümünü detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Uyumlama ve Aktivasyonlarla desteklenerek burada öğrenmiş olduğunuz tekniklere bağlı kalmadan kendi şifa tekniklerinizi geliştirip uygulayabileceksiniz.  

Kurs süresi 32 saattir. Haftada 2 gün  SALI-PERŞEMBE günleri  21:00 - 22:00 saatleri aralığında  Zoom uygulaması üzerinden  işlenmektedir. 

Kursu satın aldıktan sonra Whatsap'a yönlendirilecek ve kurs grubuna dahil edileceksiniz. Zoom linki bu grup üzerinden paylaşılacaktır.

NOT: KURS BEDELİ 6 TAKSİTE KADAR BÖLÜNEBİLMEKTEDİR.


Konular

  Gündelik yaşamda uygulanması gereken, eterik enerjiyi destekleyen, geliştiren, şifa frekans düzeyinde eterik bedenin titreşmesini sağlayan 30 gün sürecek olan uygulama çalışmasının verilmesi. Eterik frekansın ‘’Şifa’’ düzeyinde titreşmesini sağlayacak olan yardımcı uygulamaların anlatılması.
  Altmental olarak tabir ettiğimiz, hayallerimizi gördüğümüz boyut ‘’Hava Elementi’’ Hakim boyuttur. Hava Elementi’nin diğer elementler ile beraber kullanılması ve doğru frekansların, hava elementi enerji kuvvetini toprak elementine aktarması ile birlikte kişi, alt mental gerçekliğinin şifanın frekansında titreşmeye başlamasına sebebiyet verecek uygulamayı öğrenir.
  Karşı tarafın eterik bedeni üzerinde onarıcı etkiye sahip olan, Elementlerin yönergesel kuvvetlerinden alınan sıfır ‘’0’’ Pozisyonunda titreşen Şifa enerji kanalının, nasıl kullanılacağı derin bilgiler içerir.
  Karşı tarafın rahatsızlığı enerjisel onarım ile giderilmeden öncesinde, bizi karşı tarafın parazit enerjilerinden koruyacak enerjisel kalkanın oluşturulması önemlidir. Bu kalkan 6 koruyucu katmandan meydana gelir ve hepiniz öğrendiğiniz anda yapabileceksiniz. Auranın dış çeperlerine yapışmış ve yükleri kirlenmiş enerjilerin, temizlenmesi ve portal oluşturulup portala aktarılması gerekir. Bu uygulama bilgisini de öğrenip, hemen uygulayabileceksiniz.
  Grup içerisinde çalışma arkadaşınızı belirleyeceğiz ve sizi eşleştireceğiz. Birbiriniz üzerinde, genel şifalandırma yapacaksınız.
  Bu eğitimin tamamını derste öğreneceksiniz.
  Grup içerisinde çalışma arkadaşınızı belirleyeceğiz ve sizi eşleştireceğiz.Birbiriniz üzerinde, genel şifalandırma yapacaksınız ve şifa kürelerinizi kullanabileceksiniz.
  Bu dersimizde Auramızdaki mikron gözenekleri, eterik enerji kanallarımızı ve eklembölgelerindeki tâli kanalları öğreniyoruz.
  Bu dersimizde, aşk acısı gibi; Eril'den Dişil forma geçip, öz frekansında katılaşmaya gidenenerjilerin nasıl şifalandırılacağını öğreniyoruz.
  Eterik olarak şifanın frekansında titreşmemiz önemlidir ve bunun için altmental şifa frekansı çalışmak gereklidir.
  Yapılan bir şifanın gücünü ve etkisini doğrudan etkileyen faktör, pratik enerjidir. Budersimizde pratik enerjimizi yükseltiyoruz.
  Bu çalışmamızda, eterik emilimi çok geç süren şifa küresi yapmayı öğreniyoruz.
  Yapılan bir şifanın gücünü ve etkisini doğrudan etkileyen faktör, pratik enerjidir. Budersimizde pratik enerjimizi yükseltiyoruz.
  Eterik olarak şifanın frekansında titreşmemiz önemlidir ve bunun için altmental şifa frekansı çalışmak gereklidir.
  Bu dersimizde aynı anda minimum 5 kişiye toplu şifa göndermeyi öğreniyoruz.
  Önemini ve faydasını biliyoruz.
  Bu dersimizde; majikal şifa kanalından aldığımız enerjiyi katılaştırıp parçalara ayırıp, birden fazla kişiye aynı anda göndermeyi öğreniyoruz.
  Her ne kadar şifa yaparak şifalanıyor olsak da bazen şifanın kendisine doğrudan ihtiyaç duyarız. Kendimizi yeteri kadar iyi hissetmediğimizde şifalanabileceğimiz bir alan ararız. İşte bu dersimizde bu şifa alanını altmentalde oluşturmayı öğreniyoruz.
  Bu dersimizde ilk çalışmanın devamını yapıyoruz.
  V form tekniği; omuzlardan kalp çakrasına doğru çapraz şekilde uzanan tali çakra kanallarının doğru frekans dokunuşları ile uyarılıp bu kanallar üzerinden şifa aktarılmasına olanak veren çalışmadır. Bu teknik ile; vücudun göğüs bölümünden kalp merkezine şifa enerjisi aktarıp; göğüs ve boğaz bölgesinde kuvvetli iyileşme sağlarız.
  Çakraların hayatımızdaki önemi büyüktür. Özellikle enerji alanı olarak daha geniş bir alana yayılan temel çakraların insan yaşamı üzerinde çok büyük etkisi vardır. Gün içinde aldığınız kararlardan, zihninizdeki düşüncelere, yaşadığınız duyguların sizde meydana getirdiği açılımlara, hissettiğiniz duygulara, hayata karşı bakışınız ve bakış açınızdaki farkındalığa, davranışlarınıza, bedensel sağlığınıza… Bu önemli ve kritik oluşumun şifa enerjisi daha sağlıklı çalışması için gereken tekniği öğreniyoruz. (ETERİK BEDEN)
  Bu dersimizde de fiziksel bedenimiz aracılığı ile çakraları şifalandırma tekniğini öğreniyoruz.
  Önemini ve faydasını biliyoruz.
  Gün içerisinde birçok duygu ve düşünce ile boğuşabiliyoruz. Hele ki bunlar negatif yönde ise ve sürekli bir hale gelip bizi hem üzüyor hem de negatif düşünmeye sevk ediyorsa; bunu yaşadığımız mekan üzerinde, bizden çıkan duygusal ve zihinsel frekansın negatif birikmesi meydana gelir. Bu birikim bir portal görevi görüp, alan üzerinde negatif enerji yarıkları meydana getirir. Bunun nasıl oluştuğunu öğreniyoruz.
  Alan temizliği ve mekan şifalandırma, negatif portalları kapamayı öğreniyoruz. Artık mekanımız çok daha pozitif + ferah + serin.
  Eterik şifa frekansımızın boyut atlama zamanı geldi. Bu dersimizde; şifanın ‘’Hyaguhannma’’Boyutuna yani; Işık Şifa (NUR) Enerjisine yükseliş için ilk adımı başlatıyoruz.
  İç organların düzgün ve kendi frekanslarında çalışmamaları durumunda iç hastalıklar meydana gelir ve bu durum ilerleyen zamanlarda yaygın hale gelebilir. Özellikle dünyayı bekleyen negatif bir süreç gittikçe yaklaşmakta; Toprak elementi, Hava yönüne geçmektedir. Bu geçiş biraz gürültülü olabilir ve kişileri negatif duygu ve düşüncelere sevk edebilir. Bu durum iç hastalıkları meydana getirir. Bu dersimizde bu durumun nasıl meydana geldiğini öğreneceğiz ve ufak bir giriş yapacağız.
  Bu dersimizde; tekniği nasıl uygulayacağımızı öğreniyoruz.
  Olmazsa olmaz. Bedensel şifa döngüsü kesintiye uğrar. 21 gün boyunca uygulayacağımız tekniği öğreniyoruz.
  Bazen danışanlarınız patili olabilir. Evlerimize aldığımız ve birlikte yaşadığımız dostlarımızın, mutluluklarını ortak olduğumuz gibi, acılarına da ortak oluyoruz. Neden dindirmeyelim? Ayrıca danışanınız bir patili dost olabilir. Hayatın ne çıkaracağı belli değil. E hadi ozaman iyileştirelim, iyileşelim:)

Öğrenci Yorumları

4.17
Toplam 12 yorum
5 Yıldız
4 Yıldız
3 Yıldız
2 Yıldız
1 Yıldız

Bahar Gözde ... – 2024.05.27 23:55:52

Huriye ... – 2024.05.22 00:02:06

FERDA ... – 2024.05.16 09:50:54

Sevil ... – 2024.05.15 19:03:39

Tuba ... – 2024.03.31 16:08:55

Yudum Serra ... – 2024.03.25 20:00:31

Ayten Semra yaşar ... – 2023.11.20 02:42:30

Murat hocam bu muhteşem süreci tamamlamak tan ve bu eğitimi almak tan ziyadesiyle çok mutluyum iyiki karşılaştık iyiki bu eğitime katıldım karşıma çıkaran bu ikramı hediyeleri için Yaradanıma sonsuz şükürler olsun hayat yoluma ışık tuttuğunuz için şükranlarımı sunuyorum sevgi ve ışıkla olsun yolunuz

Naime Başaran ... – 2023.09.25 23:50:03

Hatun ... – 2023.09.12 20:35:37

Figen Öztaş ... – 2023.04.22 16:10:03

AYŞE ... – 2023.03.16 13:33:05

Oya ... – 2023.03.02 17:11:26